Adres

Karacaoğlan Mah. 6172/2 Sok. No:1/11
Bornova / İZMİR

Bize Ulaşın

+90 232 422 20 63

E-Posta

info@omegasaglik.com
SATIŞ SONRASI ÜRÜN GÖZETİM FORMU
Hastahane / Klinik Adı:  
Hekim Adı Soyadı:  
Kullanılan Ürünler:
Plak ve vida sistemleri
Fiksatör
İntramedüller Çivi
NoHususYanıtAçıklama
1 Birbiri ile kullanılan implantların operasyon sırasında birbirine montajlanamaması durumu ile karşılaştınızmı? Ne sıklıkta ? Kısaca açıklayınız.
2 İmplantları kullanırken ya da operasyon esnasında implantın kırıldığını gözlemlediniz mi ? Kısaca açıklayınız. Hasta ve ürün bilgilerini belirtiniz.
3 İmplantlarımızı kullanım öncesi korozyon olması durumu gözlemlediniz mi? Ne sıklıkla.?Kısaca açıklayınız
4 Operasyon sırasında ürünlerimizin insan anatomisine uygun olmaması, uygun konumlandırılamaması durumu ile karşılaştınız mı? Ne sıklıkta ? Kısaca açıklayınız.
5 Cerrahi girişim sırasında, el aletlerinde uyumsuzluk, kırılma ve çatlamalar olması gözlemlediniz mi? Ne sıklıkla? Kısaca açıklayınız.
6 İmplantlarımızı kullanım durumunda ambalajlarda ve/veya üründe kullanım öncesi hasar olması durumu gözlemlediniz mi? Ne sıklıkla.? Kısaca açıklayınız
7 İmplantları kullanımında operasyon sonrasında implantın deforme olduğunu gözlemlediniz mi ? Kısaca açıklayınız. Hasta ve ürün bilgilerini belirtiniz.
8 İmplantlarımızı kullanım durumunda Migrasyon la karşılaştınız mı? Kısaca açıklayınız.
9 İmplantlarımızı kullanım durumunda komplikasyonla karşılaştınız mı? Kısaca açıklayınız.
10 İmplantlarımızı kullanım durumunda hasta/hastalarda alerjik reaksiyon gözlemlediniz mi? Kısaca açıklayınız. Hasta ve ürün bilgilerini belirtiniz.
11 İmplantlarımızı kullanım durumunda bio uyumsuz bir durum oluştu mu? Kısaca açıklayınız. Hasta ve ürün bilgilerini belirtiniz.
12 İmplantlarımızı kullanım durumunda operasyon sonrası ürünlerde montajlandığı bölgeden gevşeme gözlemlediniz mi? Ne sıklıkla Kısaca açıklayınız. Hasta ve ürün bilgilerini belirtiniz.
13 İmplantlarımızı kullanım durumunda osseoentegrasyon başarısız olduğu veya geç kaynama oluştuğu durumlar gözlemlediniz mi? Ne sıklıkla ? Kısaca açıklayınız. Hasta ve ürün bilgilerini belirtiniz.
14 İmplantlarımızı kullanım durumunda erken dönem gevşeme, mobilizasyon gözlemlediniz mi? Ne sıklıkla? Kısaca açıklayınız.
15 İmplantlarımızı kullanım durumunda enfeksiyon mevcudiyeti gözlemlediniz mi? Ne sıklıkla? Lütfen açıklayınız. Ürün ve hasta bilgilerini belirtiniz.
16 İmplantraımızı kullanım durumunda operasyon sonrasında beklenmeyen anatomik uygunsuzluk gözlemlediniz mi? Ne sıklıkla? Kısaca açıklayınız.
17 İmplantlarımızı kullanım durumunda olası yan etkiler gözlemlediniz mi? Ne sıklıkla? (Mevcutsa lütfen aşağıda uyarılar kısmında detaylandırın)
18 Firmamız ürünlerinde etiket/ürün bilgisi/cerrahi protokol hatası ile karşılaştınız mı? Ne sıklıkla? Kısaca açıklayınız. Sorunlu ürün bilgisini veriniz.
Olası Riskler:
Uyarılar:
Öneriler:
Diğer:
6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında www.omegasaglik.com/kvkk adresinden aydınlatma metnini onaylıyorum.
774